İSTANBUL ADALAR

İSTANBUL ADALAR

Tur Detay

Çiçeklerle kaplanmış sokakları, Tarih kokan Duvarları, Mis Gibi Deniz Havası, Köşkleri, Sarayları, Faytonları, bisikletleri ile Ülkemizde Görülmesi gereken Cennet İstanbul Adaları. BÜYÜKADA ve HEYBELİADA. Kimi Zaman Fayton Turuna katılabilir, Kimi Zaman bisiklet kiralayarak Adayı turlayabilir, bazen de Yürüyüşün Tadını çıkararak Adayı keşfedebilirsiniz.

Gezi Planı

ARAÇ KALKIŞ NOKTALARI:

06:00 DÜZCE KREM PARK AWM

05:00 KDZ. EREĞLİ ELİF OTEL ÖNÜ

Belirlenen saatlerde ve noktalardan yola çıkıyoruz Büyükada turumuza. Adamızda Motorlu Taşıt kullanımı yasak olduğu için Otobüsümüzü Kartal İskelesinde bırakarak Vapurumuza yerleşiyoruz. Yaklaşık olarak 30 Dakikalık bir Vapur yolculuğundan sonra Büyükada’ya Varmış bulunuyoruz. Büyükada’da Rehberimizle ada Merkezi keşfinden sonra Serbest zaman olacaktır. Dileyen konuklarımız verilen süre içerisinde Orman içi Yürüyüşü ile Hristos Manastırı, Rum Yetimhanesi ve Aya Yorgi Kilisesi’ne gidebilirler.

Öğleden sonra Büyükada Gezimizden sonra Heybeliada‘ya geçiyoruz. Vapurla yolculuğumuz 30 dakika sürecektir. Heybeliada’da rehberimizle geziye başlıyoruz. Öncelikle Aya Nikola Kilisesi ve Aya Triada Kilisesi’ni dışarıdan göreceğiz. Ardından İsmet İnönü Evi ve Heybeliada Ruhban Okulu‘nu göreceğiz. Heybeli adadaki gezimizden sonra Vapurumuzla Kartal’a geçerek gezimizi sonlandıracağız. Bir başka TÜRKOĞLU TUR Gezisinde Görüşmek dileğiyle J

FİYATA DÂHİL OLAN HİZMETLER

ULAŞIM

ADALAR ARASI VAPUR ÜCRETİ

REHBERLİK HİZMETİ

FİYATA DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER

KİŞİSEL HARCAMALAR

TÜM YEMEKLER

(Rehberimizin belirttiği saat diliminde alınacaktır.)


İSTANBUL ADALAR
Büyükada
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
Teknik Destek