DUBAİ

DUBAİ TURU

Tur Detay

SİZDE DUBAİ TURUMUZA KATILMAK İSTER MİSİNİZ?

Ferrari World-Dubai Marina-Şarjah Milyoncular Çarşısı ve daha fazlası bu turda...Gezi Planı

22 Nisan akşam Saat 22.30’da İstanbul Sabiha Gökçen Pegasus Hava yolları  Abu Dhabi’ye uçuyoruz.

1.GÜN : (23 Nisan)

EXTRA TUR 1:

 ABU DHABI, Ferrari World (Ferrari Dünyası), Cami, Hurma Çarşısı

Sabaha karşı 03.55’de Abu Dhabi’ye varıyoruz. Sabah erken saatlerde Abu Dhabi’ye vardığımız için havalimanında bulunan kafelerde yanımızda getirdiğimiz kahvaltılıklarımızı yedikten sonra otobüse biniyoruz. Alana inişimizle başkentte gezeceğimiz yerler içinde dünyanın sayılı camileri arasında yer alan, Birleşik Arap Emirlikleri'nin kurucusu, 2004 yılında ölen Şeyh Zayed adına 2007'de ibadete açılan camii'yi rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Daha sonra deniz kenarında alacağımız serbest zaman ve yemek molasının ardından, ünlü Hurma çarşılarına gidiyoruz. Ardından Her yıl Abu Dhabi Formula yarışlarının yapıldığı yer olan Ferrari City’e gidiyoruz. Burada hem Formula1 pistini görüyoruz hem de Ferari Alış veriş merkezinde serbest zaman alıyoruz. İsteyen misafirlerimiz bu alışveriş merkezinde öğlen yemeklerini yiyebilirler. Alış verişlerimizi yaptıktan sonra Dubai'ye gidiyoruz. Jumeira-Basra Körfezi- sahillerindeki turumuz başlıyor. Öncelikle 7 Yıldızlı yelken otelini görüp plajda fotoğraflarımızı çektikten sonra yürüyüş için zaman alıyoruz.  Palmiye adasına gidiyoruz. Büyük Atlantis otel sahilini de gördükten sonra otele gidiyoruz. Konaklamamızı Şarjah ’da bulunan Sharjah Palace  Hotelimizde  gerçekleştiriyoruz.

2.GÜN : (24 Nisan)

EXTRA TUR 2: Dubai Marina, Miracle Garden, Dubai Mall

Sadece bizim firmamızın düzenlediği bu faaliyette kış/ bahar ayında Dubai’de denize girme keyfine doyamayacaksınız. Kaldığımız otele yakın yerde bulunan Al Mamzar plajında denize giriyoruz. Gelirken mayolarınızı getirmeyi unutmayınız. Otelimize dönüp dinlendikten sonra aracımızla öğle vakti Dubai Marina’ya gidiyoruz. İsteyen misafirlerimiz marinada bulunan kafelerde öğle yemeğini yiyebilirler. 

Ardından dünyanın en büyük çiçek bahçesi Miracle Garden’a gidiyoruz. 140 milyondan fazla çiçekle çölün ortasında bir dünya harikası olan Miracle Garden’a giriş: 25 Euro civarıdır. Giriş ücreti misafirlere aittir. Bazı misafirlerimizde olabilecek polen alerjileri sebebiyle giriş ücretini tur fiyatına dahil edemiyoruz.

Dolu dolu geçen günümüzün ardından dünyanın en büyük alışveriş merkezi Dubai Mall'a gidiyoruz. Özellikle kozmetik ve elektronik eşyada her yıl Ocak - Nisan aylarında ALIŞVERİŞ FESTİVALİ kapsamında,%50 'ye varan indirimlerin uygulandığı bu AVM'de yok yok... Her saat başı ve her yarım saatte ,dünyanın en yüksek binası Burj Halife-828 mt.- önündeki gölde ışıklı müzikli gösteriler düzenleniyor.                                                                                                                        

Akşam yemeğinizi Dubai Mall’da yiyebilirsiniz.  Alışverişlerimiz yaptıktan sonra  otelimize geçiyoruz.                                                                                                                   

3.GÜN : (25 Nisan)

EXTRA TUR 3: Şarjah Milyoncular Çarşısı, Safari turu

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından otelimize yakın  olan Night to Night Hypermarket gidiyoruz. Burası milyoncular çarşısı olarak bilinmektedir. Dünyanın her yerinden gelen her bütçeye uygun malların satıldığı çarşıda yok yok.

Öğleden sonra saat 15:00’de Çöl Safari için otelden hareket ediyoruz.

Binlerce yıl deve kervanları ile Arap seyyahların kat ettiği bu kum okyanusundaki tepeleri, biz dört çeker arazi araçları ile geçiyoruz. Bol bol foto ve video çekeceğiniz ve bazen de adrenalinin yükseldiği bu turda akşam yemeğini de çölün ortasında yıldızların altında, eğlencenin doruğa ulaştığı zenneli, dansözlü bir açık hava bedevi restoranında alıyoruz. İsteyenler develere bile binebilir. Yemekten sonra gece jeeplerle otelimize …


4. GÜN : (26 Nisan)

EXTRA TUR 4: Akşam yemekli tekne Turu (DOW CRUİSE), Global Village

Kahvaltımızı yaptıktan sonra saat 12’de otelden çıkış işlemlerimizi yapacağız. Bavullarımızı otelin lobisinde bırakıp dileyen misafirlerimizle birlikte içinde Kayak Pisti olan Emirates Mall’a taksi ve metroyla gidiyoruz. Emirates Mall’da yaptığımız  alışverişlerimizin ardından otelimize geri dönüp dinleniyoruz. Öğlen yemeğini isteyen misafirlerimiz Emirates Mall’da yiyebilirler. Alışverişlerimiz yaptıktan sonra otele dönüşümüzü yine taksilerle yapıyoruz. Emirates Mall’a gitmek istemeyen misafirlerimiz otelimize yakın olan plajda denize gidebilirler.

Saat 19:00 ‘da Akşam yemekli tekne turuna (DOW CRUİSE) gidiyoruz. Tekne turunda   açık büfe salatalar, mezeler, sıcak yemekler, tatlılarla dolu mükemmel bir büfe sunuluyor. Açık havada Dubai ışıkları manzarasında müzikli yaklaşık 2 Saat tekne turu yapıyoruz. Turumuzun sonunda ünlü fuar alanı Global Village’ e gidiyoruz. Global Village giriş ücreti yaklaşık 7-8 Euro civarındadır. Tur firmaları arasında sadece bizim misafirlerimizi götürdüğümüz Global City, 90’den fazla ülkenin yemeden içmeye tanıtım ofislerinin bulunduğu eski İzmir Fuarı tadında bir hava gezi yeri.  

Dolu dolu geçen günümüzün ardından gece yarısı Şarjah havalimanına gidiyoruz.  Pegasus havayolları ile saat 04.50 ‘de Şarjah – İstanbul  (SAW) -İzmir’e uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. 27 Nisan saat 08 35’de İstanbul’a inmiş olacağız. İzmir’e giden misafirlerimiz Pegasus havayollarıyla aktarma yaparak saat 11.30’da uçağına binmiş olacaklar,  saat 12.35 gibi ise; İzmir’e varmış olacağız.

TUR FİYATINA DAHİL OLAN HİZMETLER:

*Gece  Sharjah Palace  Hotelimizde oda kahvaltı bazında konaklama

*Uçak biletleri ve Birinci gün şehir turu

*Dubai Mall Gece fıskiyeler ve alış veriş turu

*Profesyonel Rehberlik Hizmeti

TUR FİYATINA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

Programda belirtilen 4 extra tur (yemekli Çöl Safari, Miracle garden turu, Akşam yemekli Tekne turu ve Abu Dhabi turu, Global City turu) toplam 320 Euro 300 Euro dur ve iki akşam yemeği dahildir. 599 eur luk Euro’luk paket tur fiyatından ayrı olamaz. Misafirlerimiz tarafından bil istisna satın alınacaktır.                            *Yeşil pasaportlu misafirlerimizin vize almasına gerek yoktur.

*Bordo pasaportlu misafirlerimize vize alınacaktır. Bedeli 100 Euro.                                                                                 

*Kişi başı 3 gün için 10’ar Euro Dubai otel vergisi.

*Yurt Dışı Çıkış Harcı

*Zorunlu Seyahat sigortası kişi başı 20 Euro. 65 yaş üstü misafirlerimizde prim değişebilir.

*Müze,  taksi, metro, Miracle Garden ve Global  Village giriş ücretleri  

DUBAİ TURU
DUBAİ TURU
DUBAİ
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
Teknik Destek