Personel Servis Taşımacılığı

 Kurumsal sektörde çalışan personelin ülkemiz gelişimi için ne denli önemli olduğunun bilincinde olan Türkoğlu Turizm, personel taşımacılığı hizmeti sunduğu tüm firmalarda bulunan personele kendi personeli mantığı ile yaklaşmakta, güven, özen ve konforlarını temel almaktadır. Türkoğlu Turizm, tamamı yeni araçlar ve deneyimli şoförlerle taşımacılık hizmeti sunmaktadır.


Türkoğlu Turizm, taşımacılığını yaptığı çalışanların konforlu ve güven içinde taşımasını yaparken, belirtilen saat ve yere, taahhüt ettiği koşullarda ulaşmasını da garanti altına almaktadır.

Taşımacılık
Öğrenci Taşımacılığı hizmetleri

Öğrenci Taşımacılığı

Şirketimiz bünyesinde profesyonel anlamda okul taşımacılığı departmanını 2015 yılında hizmete açmıştır. Hizmet sürecimizde ana faaliyetimiz öğrencilerimizi Evlerinden Okullarına, Okullarından evlerine güvenli bir şekilde Servis Araçlarımız ile ulaştırmaktır.

Öğrenci servis taşımacılığında yönetmeliklerden ve idari düzenlemelerden kaynaklanan şart ve yükümlülükler doğrultusunda hizmet sunmak başlıca görevimizdir. Yeni kanun ve mevzuatları sürekli takip ederek gerekli düzenlemeleri uygulamaya sokmak ve bu düzenlemeler doğrultusunda hizmetimizi eksiksiz yerine getirmek başlıca çabamızdır.

Öğrenci taşımacılığında ana politikamız, taşımış olduğumuz öğrencilerimizin güvenlik ve konforunu sağlayarak, kaliteli hizmet anlayışımızla zamanında eksiksiz hizmet vermektir. Yarınlarımızın teminatı, gelecek umutlarımıza en üst düzeyde hizmet verileceğinden emin olabilirsiniz.

REFERANSLARIMIZ